OUL Starý Lískovec-finále přípravky a dorostu

17.03.2019

V neděli 17.3. 2019 se ve Starém Lískovci konalo finále uzlové open ligy pro kategorie přípravka a dorost. Naše přípravka se do finále dostala, celkem zde bylo 8 družstev přípravky, deváté družstvo Lískovce bylo mimo soutěž. První byla štafeta, kdy se lodní a tesařský uzel střídaly. Zde jsme byli na 4. místě. Jako druhé bylo kolo, kdy každý člen vázal lodní uzel. Zde jsme se umístili na 5. místě. Poslední kolo každý člen vázal tesařský uzel. V tomto kole jsme se umístili na 3. místě. Když se celkové umístění sečetlo, umístili jsme se na 4. místě a o kousek nám unikla bronzová medaile.

Po vyhlášení přípravky šli na řadu dorostenci, jednotlivci. Do nejlepší šestnáctky, tedy do finále se dostaly Verča a Sára. Zde bylo mnohem víc kol. Běžela se klasická štafeta, 2x úvaz na proudnici a 4x lodní, tesařský a plochá. Umístění: (v pořadí klasická štafeta, 4x lodní, 2x úvaz, 4x tesařský, 4x plochá, celkové umístění). Sára: 11., 7., 15., 16., 4., 11. místo. Verča: 3., 4., 6., 10., 13., 4. místo. Příští rok si přijedeme pro ty medaile.

Vytvořeno 3/2021
Vytvořeno službou Webnode